Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/DigitalTrick/domains/amrita-life.com.ua/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/DigitalTrick/domains/amrita-life.com.ua/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600

Лікування очей по аюрведі

Аюрведа для очей: ефективне відновлення зору


Наші очі є одним з найважливіших органів чуття: саме завдяки ним ми отримуємо найбільше інформації про навколишній світ. Чи варто зайвий раз говорити про те, як важливо турбуватися про зір? Приділяючи йому достатньо уваги, регулярно спостерігаючи його стан, піклуючись про здоров’я душі та тіла в цілому, кожна людина здатна зберегти або відновити гостроту зору. Аюрведа для очей - це повний комплекс процедур та вправ, призначених вилікувати практично більшість існуючих очних захворювань, допомогти пацієнту повернути здоров’я органів зору, позбавити його нав’язливого болю, запалення та інших неприємних супутників хвороби.


Методи, які ми застосовуємо у лікуванні очей були запозичені у всесвітньо відомої Індійської Аюрведичної клініки Шрідхаріям, з якою ми ведемо плідну співпрацю. Вони спеціалізуються на очних захворюваннях, тому завдяки отриманим від них знанням і їхньому досвіду, ми спромоглися скласти найбільш ефективну і цілісну систему відновлення зору і боротьби з хворобами, з ним пов’язаними.


Процедури та вправи для зору


В процесі проходження лікувального курсу пацієнту надається повний перелік зцілюючих процедур. Даються чіткі рекомендації щодо виконання вправ, що допомагають відновити зір, повернути здоровий стан очей. Спеціалісти навчають самостійному правильному догляду за очима, дають поради, інструкції для проведення профілактичних процедур в домашніх умовах, що дозволяє закріпити результат та бути здоровим за будь-яких обставин в подальшому. Аюрведа для очей - це цілий комплекс відновлюючих процедур та вправ.


Основні методи панчакарми при лікуванні очних захворювань включають:

1. Секам - одна з найважливіших процедур в аюрведі, використовується для лікування великої кількості недугів, пов’язаних з органами зору. Суть її полягає у послідовному промиванні очей тонким струменем теплого екстракту з лікарських трав. Її призначають зокрема хворим на гострий та хронічний кон’юктивіт, початкову та середню стадії катаракти, глаукому, діабетичну ретінопатію тощо.

2. Бідалака - це накладання густої пастоподібної лікувальної суміші на закриті повіки з фіксуючою пов’язкою. Використовується у більшості випадків лікування очних захворювань.

3. Нетра пантарам - створення спеціального бар’єру із особливого тіста навколо очей, який в подальшому заповнюється лікувальним розчином на основі перетопленого вершкового масла. Така процедура знімає напругу, прискорює процеси регенерації тканин, зменшує вплив наслідків від тяжких захворювань. Призначається на останніх етапах лікування.

4. Анджанам - одна з завершальних процедур. Полягає у закапуванні очей спеціальними розчинами з використанням топленого масла, меду та іншого. Омолоджує і сприяє відновленню зорового апарату.

5. Путапака - процедура, схожа на нетра пантарам. Під час неї також створюється бар’єр навколо очей на основі тіста, у нього заливається теплий екстракт з лікарських трав. Путапака прискорює обмін речовин, що тягне за собою швидкий перебіг оздоровлюючих процесів. Теж застосовується на останніх етапах курсу.


Завдяки цим методам, а також фізичним вправам для очей і загальним процедурам панчакарми ви зможете назавжди забути про проблеми із зором, набуті та вроджені очні хвороби. Запрошуючи вас у Центр панчакарми, ми прагнемо довести ефективність індійської медицини у відновленні здоров’я навіть в найбільш складних випадках. Бажаючи почати нове життя, не обмежене проблемами як на фізичному, так і на психоемоційному рівнях, скористайтесь аюрведичними методами лікування та відчуйте себе нарешті по-справжньому здоровим.