Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/DigitalTrick/domains/amrita-life.com.ua/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/DigitalTrick/domains/amrita-life.com.ua/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600

Курси аюрведичних процедур

Курс панчакарми у Львові: крок назустріч здоров'ю

Що таке курс панчакарми у Львові? Це унікальний шанс дізнатися напрям медицини, широко поширений на сході, зокрема в Індії. В його основу закладено аюрведична практика, націлена на очищення організму від токсинів, омолодження і загальне зміцнення тіла.

Підхід панчакарми до лікування захворювань суттєво відрізняється від традиційної медицини, але це не робить її менш ефективною. Дана практика спрямована, в першу чергу, на усунення першопричин хвороби. Це дозволяє не допустити повторного захроювання, що може статися, якщо зосереджувати увагу на локальних симптомах і лікувати виключно уражені недугою ділянки тіла.

Курс аюрведи: чого очікувати

За допомогою аюрведичної діагностики наші фахівці зможуть виявити не тільки проблемні зони організму і причини їх стану, а й підібрати найбільш підходящі компоненти для лікування, згідно з потребами і особливостям вашого тіла.

Завдяки комплексному підходу і основоположним принципам аюрведи, курс панчакарми є універсальним і придатним для досить значного списку хвороб. До них відносяться діабет, бронхіт і бронхіальна астма, гастрити і коліти, хвороби судин, печінки, сечового тракту, серця, шкіри, гінекологічні захворювання, подагра, депресія та інше.

А самі процедури не тільки принесуть користь для здоров'я, але і подарують незабутнє блаженство: хто не захоче відновити сили і зміцнити імунітет, лежачи у ванні з молоком або релаксуючи під руками досвідчених масажистів?

Крім оздоровлення і лікування проблемної зони, пройшовши комплекс процедур, ви отримуєте:

● омолодження всіх систем організму;

● усунення емоційної напруги;

● урівноваження дош;

● відновлений імунітет;

● психічну рівновагу;

● покращене травлення;

● відновлення психічного здоров'я;

● ясне мислення.

Панчакарма добре підходить також для реабілітації після травм як фізичних, так і психологічних, зняття психоемоційного напруження, підготовки тіла до навантажень (наприклад, спортсменів - до змагання).

Тривалість туру по аюрведі

Курси панчакарми мають різну тривалість. Це може бути 7, 10, 14, 21 день або інша кількість часу, яка буде для вас найбільш зручною і принесе бажаний результат. Найбільш оптимальним в більшості випадків є 10-денний курс, без урахування днів приїзду і від'їзду. Але ситуації різні і не завжди вистачає вільного часу або навіть бажання. Тому ми готові піти вам на зустріч і запросити в аюрведичний тур на кілька, а то і всього на один день. Обстановка настільки релаксивна, що вам неодмінно захочеться залишитися ще на деякий час, а то й на повну, 21-денну терапію. Керівник клініки Андрій Валентинович завжди радий обговорити питання з приводу курсу і прийняти вас на будь-який час.

Пройшовши курс аюрведи, довірившись справжнім фахівцям в індійській медицині, вже незабаром ви назавжди забудете про довгі роки хворобах. Розслабившись і отримуючи задоволення від наших процедур, ви навіть не помітите, як швидко відновлюється ваше здоров'я і поліпшиться самопочуття.