Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/DigitalTrick/domains/amrita-life.com.ua/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/DigitalTrick/domains/amrita-life.com.ua/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600

Принципи медицини аюрведи

Лечение аюрведой

Нетрадиційна медицина завжди була популярною і затребуваною. Навіть з появою доступних поліклінік і лікарень велика кількість людей продовжує шукати альтернативні методи лікування, так як навіть сучасні лікарі не можуть дати відповіді на всі питання, що стосуються здоров’я. А медицина аюрведи здатна, як показала практика, вирішити навіть найскладніші з них.

Її перевага в особливому підході до лікування, який зробив цю практику дійсно ефективною методикою оздоровлення. Лікування аюрведою – це цілий комплекс оздоровчих, очисних і омолоджуючих процедур, зібраний на основі тисячолітнього досвіду індійських лікарів, древніх ведичних знань і, власне, цього самого особливого підходу до вивчення людського тіла. Головний принцип цієї практики – робота з організмом як з цілісною системою, замість акценту на конкретних органах або частинах тіла. Тому навіть невеликий профілактичний курс дає видимі результати: посилюється імунітет, знімається стрес і втома, в цілому ви відчуваєте себе більш здоровим і повним сил.

аюрведическое лечениеІндивідуальний підхід до кожної людини в аюрведичному лікуванні будується не тільки на її історії хвороби. В індійській медицині існує таке поняття, як пракріті, що за змістом перекладається приблизно як “конституція людини”, тобто особливості будови і роботи організму. Щоб правильно розуміти принципи, на яких будується все індійське вчення про здоров’я, варто також знати, що в ведичній системі знань є поняття трьох дош. Їх називають “Вата”, “Піта”, “Капха” – “Вітер”, “Жовч”, “Слиз”, по суті – три основоположні біологічні елементи. Їх баланс і взаємодія, а також переважний вплив однієї з них у вашому організмі – це та інформація, володіючи якою аюрведичний лікар здатний призначити вам ефективне лікування. За незвичними нашому вуху назвами криється величезна кількість інформації про роботу обмінних систем, важливі потреби і особливості роботи всього вашого тіла.

Головна практика лікування аюрведою – це панчакарма, комплекс вправ і процедур з п’яти кроків, що включають в себе кілька терапевтичних методів. А повний оздоровчий курс складають:

  • пурвакарма (попередня терапія);
  • масляна терапія;
  • прадхана карма (основна, очисна терапія);
  • уттара карма (заключний етап, що закріплює отриманий результат).

Мета, яку переслідує медицина аюрведи – відновлення природного балансу дош (біологічних елементів) в тілі пацієнта, нормальна робота всього організму. У боротьбі із захворюваннями акцент ставиться завжди на пошук і усунення причини хворобливого стану людини, а не на уражених локальних системах органів.

Звернутися до індійським вченням про здоров’я важливо не тільки в “крайньому випадку”, коли традиційна західна медицина не дала результатів. Аюрведическая діагностика здатна дати точну оцінку тим процесам, які протікають в вашому тілі, і прогноз про те, які зміни передбачаються в майбутньому. Таким чином ви легко можете попередити хвороби, зміцнити свій організм і дізнатися про справжніх його потребах. Крім того, аюрведа – це унікальна філософія відпочинку та релаксу. За допомогою комплексу оздоровчих і омолоджуючих процедур ви позбавите себе від повсякденних стресів, відновіть фізичні та емоційні сили і, головне, відчуєте справжню легкість, як в тілі, так і на душі.