Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/DigitalTrick/domains/amrita-life.com.ua/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/DigitalTrick/domains/amrita-life.com.ua/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600

Аюрведична діагностика

spring

Аюрведа з давніх часів вчить точним методам виявлення хворобливого процесу до того, як почнуть проявлятися явні симптоми захворювань. Виявивши ранні ознаки дисбалансу, збої в роботі обмінних систем і травлення можна визначити майбутні реакції організму. Таким чином ви отримуєте можливість усунути першопричину вашого нездорового стану або ж просто попередити його появу в майбутньому.

Простими словами, аюрведична діагностика – це ефективний спосіб визначити цілісний стан вашого здоров’я, пройти комплексну перевірку роботи всіх систем організму і дізнатися про існуючі хвороботворні зміни тіла. Всього є вісім аюрведичних діагностичних практик, на підставі яких визначається причина вашого нездорового або надмірно втомленого стану. Зокрема, увага приділяється:

  • пульсу;аюрведическая диагностика
  • очам;
  • язику;
  • сечовим і калових виділенням;
  • голосу;
  • пальпації;
  • загальному враженню.

Визначення загального стану організму дозволяє не тільки ефективно боротися з будь-яким захворюванням, усуваючи його причину. Ви також зможете дізнатися про важливі потреби та особливості роботи всього тіла, а ще отримати рекомендації щодо правильного режиму дня і раціону.

Усунути причини захворювання, тим самим вилікувавши його, можливо при проходженні подальшого курсу панчакарми. Окремі процедури аюрведи будуть корисні тільки тим, хто бажає зміцнити імунітет і провести профілактику хворіб. Але, щоб повністю усунути хворобливий стан, слід звернутися в центр панчакарми за курсом аюрведи, що включає поетапне очищення вашого тіла від токсинів і відновлення нормальних обмінних процесів.

Значну увагу аюрведа приділяє нігтьовій діагностиці, а також стану волосся, язика, шкіри, очей, пульсу. До прикладу, навіть стародавні індійські лікарі успішно виявляли ранні ознаки захворювань, вимірюючи пульс пацієнта на тій ділянці зап’ястя, де проходить променева артерія. Завдяки цьому вони мали можливість лікувати навіть смертельно небезпечні на той час хвороби. На сьогоднішній день, зі збільшенням нашого обсягу знань про людське тіло, такі вимірювання можуть дати ще більш повну оцінку стану вашого організму.

Ще одним популярним і на диво точним методом є аюрведична діагностика по, так званим, марма-точкам. На всьому вашому тілі розташовано кілька точкових ділянок, які перевіряються на хворобливі відчуття при натисненні або специфічний стан (ущільнення, припухлість і т.д.). Наявність таких реакцій може визначити природу майбутніх змін в організмі, так як це свідчить про збої в роботі обмінних систем і застоях в тілі, які можна виправити.

аюрведа диагностикаОбстеження і діагностування деяких захворювань за станом язика відомі навіть новачку. Блідий колір цього органу може сигналізувати про недоліки крові в організмі, блакитний – про проблеми з серцем, жовтий наліт – явна ознака надлишку жовчі або печінкових захворювань. За білим нальотом на язику можна визначити наявність токсинів в шлунково-кишковому тракті. Якщо він присутній лише на задній частині цього органу, то уражена товста кишка, покрита нальотом середина або вся поверхня повідомляє про необхідність звернути увагу на роботу також тонкої кишки і шлунку.

Настільки прості способи дізнатися актуальні потреби свого організму доступні кожному. Але досвідчений фахівець з подібних спостережень зможе почерпнути набагато більше інформації. Пройшовши комплексну і точну перевірку роботи свого організму, ви отримаєте не тільки можливість виправити проблеми зі здоров’ям,  які вас турбують, але і новий погляд на них, розширите знання про своє тіло. Ведична система зцілення, а саме курс панчакарми – це наступний крок на дорозі до здоров’я. Але, перш, ніж ступити на цей шлях, ви повинні знайти ясне бажання поліпшити своє самопочуття і якість життя.