Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/DigitalTrick/domains/amrita-life.com.ua/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/DigitalTrick/domains/amrita-life.com.ua/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600

Аюрведа


Це давньоіндійська наука про встановлення рівноваги в розумі і тілі. Вона визнана ВООЗ ефективною системою альтернативної медицини.


Система діагностики Аюрведи Махаріші здатна визначити найменші відхилення в рівновазі обмінних процесів організму і допомогти встановити стан досконалого здоров'я. Її терапевтичні методи підкреслюють важливість врахування дієти, емоцій, поведінки та оточення людини. Це розширює горизонт оздоровчого підходу до цілого ряду порушень.


Детальніше

Панчакарма


Традиційний аюрведичний курс поетапного очищення, приведення загального стану до балансу і омолодження організму.


Цей курс виводить токсини і шкідливі речовини з тіла, що накопичуються в результаті неправильного способу життя, екологічних проблем, хибного мислення, стресу тощо. Також, кожен крок панчакарми з унікальною ефективністю сприяє відновленню найтоншого (а отже, найважливішого) енергетичного балансу фізіології.

П'ять кроків Панчакарми

Внутрішньо і зовнішньо застосовуються легкозасвоювані лікарські масла, що стимулюють травлення і обмін речовин. Ретельно підібрані речовини м'яко і ефективно розчиняють на клітинному рівні накопичені жиророзчинні відходи метаболізму.
Тепер прийшов час упевнитися, що попередньо розчинені токсини, шлаки та інші відходи життєдіяльності дійсно вимиваються з тканин. Проведення теплових процедур у вигляді трав'яних, парових ванн і гарячих компресів посилюють метаболічну діяльність організму, розширюють найтонші кровоносні і лімфатичні судини. Тепер токсини здатні залишити клітини і перейти в кишківник.
На даному етапі необхідно упевнитися, що токсини, котрі відділились, стали рухливими, і зосередились в кишківнику, дійсно залишають тіло. Для цього застосовуються зручні, м'які очисні мікроклізми.
Після виведення токсинів настає час відновлення рівноваги в тілі. Це індивідуально підібрана послідовність процедур, що усуває існуючі дисбаланси а відновлюють рівновагу фундаментальних принципів фізіології
На завершення, тіло додатково омолоджується завдяки особливим королівським процедурам. Одна з них — по-суті купання в молоці, звареному разом з цілющими травами. Дана процедура дарує унікальні в своїй кількості якості молодості і краси, а також — найприємніші з відчуттів.

ПІДХІД

Протягом курсу Вам не потрібно буде ні про що турбуватись, адже ми забезпечимо Вас усім необхідним


а найголовніше — Ви маєте можливість отримати знання про унікальні переваги ведичного способу життя шляхом перегляду лекцій Махаріші у записі та/або з вечірніх бесід із засновником Центру — і все це входить в базову ціну

Виявлення будь-якого (зокрема, найтоншого) дисбалансу здоров'я, просто відчуваючи пульс пацієнта.
У нас Ви будете забезпечені найякіснішим вегетаріанським харчуванням. Для кожного учасника дієта підбирається індивідуально, відповідно до типу тіла та індивідуальних дисбалансів.
Ваш особистий план оздоровлення призначається після всебічної аюрведичній діагностики згідно з Вашим конституційним типом і Вашою історією вороби. Після цього починається індивідуально-підібрана для Вас Панчакарма. Все це здійснює засновник Центру, дипломований спеціаліст, який займається Аюрведою вже 20 років і пройшов в Індії чотири курси найавторитетнішого вчителя. Наприкінці Вашого курсу Ви отримаєте детально підібрані індивідуальні рекомендації для подальшого застосування, які допоможуть посилити та продовжити ефект курсу на тривалий час після його завершення.
Гармонійна поведінка, відповідно з законами природи, що базуються на біоритмах (добовому, сезонному та ін.). Традиційна музична терапія, яка використовує звук і мелодію для відновлення фізіологічної і психічної гармонії та усунення дисбалансів.
Успіх Вашого курсу може бути збільшений прийняттям аюрведичних трав'яних і мінеральних препаратів (входить у вартість курсу). Для масажу ми обираємо для кожного клієнта спеціальну комбінацію трав'яних субстанцій та інших високоякісних компонентів. Під час масажу олія проникає глибоко в шкіру, зміцнюючи і посилюючи підшкірні тканини. Трави і мінерали для виправлення дисбалансів, що призводять до хвороби. Расаяни — вдосконалені трав'яні і мінеральні препарати, складені для запобігання, усунення хвороб і продовження життя.
Розвиток більш високого стану свідомості через програму Трансцендентальної медитації Махаріші (за додаткову плату). Нейром'язова інтеграція через йога-асани — Ведичні вправи для відновлення координації свідомості, розуму і тіла в точці їх з'єднання.

ПРОЦЕДУРИ

Абхьянґа


Синхронний масляний масаж, протягом якого два масажисти м'яко, в плавному ритмі, масажують клієнта за складним стародавнім алгоритмом. Такий масаж переміщує від тканин тіла ті токсини і відходи, які були вже розчинені і звільнені на клітинному рівні під час попередньої підготовки.

Гаршан


Масаж в рукавичках з сирого шовку, що створюють тертя на поверхні шкіри тим самим, підсилюючи обмін речовин в тілі. Ця профілактика сприяє зниженню ваги і видаленню шлаків та інших забруднюючих домішок з організму, які викликають целюліт. Супроводжується масляним масажем.

Сведана


Трав'яна парова ванна зі спеціально підібраними лікарськими травами. Покращує циркуляцію, відкриває канали, зменшує втому і, таким чином, допомагає детоксикації нервової системи. У процесі лікувального потіння розкриваються шкірні пори і стимулюється природний процес виділення відходів метаболізму через шкіру.

Піццичіллі


Королівський масаж. У цій «королівській процедурі» ніжний, синхронний масаж виконується під постійним потоком теплої цілющої олії. Ця процедура високо оцінена усіма гостями і дає хороші результати у випадках проблем з нервовою системою,хронічною втомою, втратою ваги.

Вішеш


Масаж всього тіла, що виконується двома масажистами, з додатковим тиском, щоб глибоко розслабити мускулатуру опорно-рухового апарату і стимулювати кровообіг і потік лімфи в тканинах.

Нетра Тарпана


Розслаблююча процедура для очей і повік, показана при більшості проблем з органами зору (не лише очі, але і зоровий нерв та відповідні ділянки мозку). Усуває втому і напругу очей, також зміцнює нервову систему, покращує координацію очей і мозку, запобігає появі зморшок навколо очей, покращує зір, ефективно лікує 50% очних захворювань.

Насья


Лікування майже всіх проблем носоглотки і органів відчуття. Під час цієї процедури, після спеціального масажу і нагрівання, лікарські речовини вводяться через ніс, викликаючи очищення і встановлюючи рівновагу в голові і верхній частині тулуба.

Широдхара


Це особлива аюрведична процедура, в процесі якої тепле масло тонким струмком поливають рівномірно на лоб клієнта протягом тривалого часу. Широдхара глибоко розслабляє нервову систему. Вивільняє накопичену втому, напругу і стрес. Балансує емоційний стан на глибокому рівні.

Басті


Після попередньої підготовки, коли токсини і шлаки з різних частин тіла були звільнені і перейшли в кишковий тракт, клієнт отримує Басті — очищення товстого кишечнику: Ніруха басті (очищаюча клізма), Анувасан басті — живильна клізма. Ці ніжні внутрішні чистки використовують теплу цілющу олію а також — трав'яні водяні відвари і цінні мінерали, щоб усунути забруднення з кишкового тракту.

Удвартана


Цей масаж з пастою, зробленої з цільної зернової борошна і трав'яними порошками чистить шкіру, покращує кровообіг і сприяє втраті зайвої ваги.

СЕРЕДОВИЩЕ

Вид на Клінікуe
Територія клініки
Обідній стіл
Затишний інтер’єр
Кімната
Абхьянґа
Сведана
Широдхара
Поданий обід
Неперевершені десерти
Постійне вдосконалення
Щира атмосфера
Серед дуже багатьох схожих центрів, наш, з-поміж інших переваг, вигідно відрізняється особливостями будівлі та її розташування водночас неподалік від міста, і, при цьому — в рясно наповненій зеленню місцевості, що не надто постраждала від урбанізації. Вам сподобається здійснювати прогулянки в оточенні цих лісів, ставків та луків, над якими в ясні вечори незабутньо-яскраво сяють небесні світила, вдень безшумно і велично ширяють великі птахи, і на яких влітку пасуться коні та корови.

Тривалість курсу складає 10 днів (без врахування днів приїзду і від'їзду). Максимальна одночасна "пропускна здатність" центру становить 4 особи.

Сповнений простором, затишком і світлом, будинок нашого Центру є збудованим для цієї високої мети згідно правил Давньоіндійської архітектури виключно з екологічно-чистих натуральних матеріалів — перш за все дерево.

Будинок приводять до роботи сучасні екологічні системи, а комфорт і багатство його планування, ефектно доповнюється дбайливим ставленням до кожного клієнта та забезпеченням його усім необхідним [зокрема, постільною білизною та усіма засобами гігієни, включно із високоякісними повністю натуральними милами і шампунями фірми Harmonia.

Про керівника клініки

Aндрій Валентинович

валіфікований наставник


+380 (67) 785 49 25

Andrew Valentinovych Bayev - За освітою інженер - кріофізик. 1994-1997 навчався у ведичному університеті Махаріші, де отримав кваліфікацію вчителя Трансцендентальної медитації. Практикує Трансцендентальну медитацію 20 років. Навчає людей Трансцендентальної медитації 17 років. Вивчає Аюрведу 20 років. Професійно практикує Аюрведу 15 років. Вже 8 років навчається Аюрведи у знаного в Індії та за її межами лікаря Аюрведи Вайді Манохара. Останні 15 років є директором центру панчакарми Амріта. Лектор та тренер в області Аюрведи та Трансцендентальної медитації.

КОНТАКТИ